Згідно Закону України 3651-д орган місцевого самоврядування «Хмільницька громада» (код ЄДРПОУ: 04412030) був реорганізований і увійшов до складу Новобілоуської громади

Для можливості відновлення сайту дзвоніть за телефонами: (0432) 55-43-69 - Метастудія (Вінниця)
Starostat.org.ua - розробка веб-сайтів для старостинських округів ОТГ України
A A A K K K
для людей із порушенням зору
Хмільницька громада
припинила діяльність, увійшла до складу Новобілоуської громади

Регуляторна політика

Повідомлення про оприлюднення проекту регуляторного акту проекту рішення Хмільницької сільської ради Чернігівського району Чернігівської області  «Про затвердження тарифів на послуги водопостачання на території сільської ради»

На виконання Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності», з метою одержання зауважень і пропозицій від фізичних та юридичних осіб та їх об’єднань, оприлюднюється проект рішення Хмільницької сільської ради Чернігівського району Чернігівської області «Про затвердження тарифів на послуги водопостачання на території сільської ради» та аналіз регуляторного впливу даного акту, розроблений виконавчим комітетом Хмільницької сільської ради.

Проект спрямований на удосконалення відносин між органом місцевого самоврядування та користувачами води  с. Хмільниця Хмільницької  сільської ради (суб’єктами господарювання та громадянами).

Проект рішення та аналіз його регуляторного впливу оприлюднюються в мережі Інтернет на офіційній web-сторінці Хмільницької сільської об’єднаної територіальної громади за електронною адресою: hmilnytca-gromada.gov.ua  у розділі «Регуляторна політика», рубрика «Оприлюднення проектів регуляторних актів».

Зауваження та пропозиції до проекту рішення приймаються секретарем сільської ради у письмовій формі протягом місяця з дня оприлюднення за адресою: 15510, с. Хмільниця, вул. Дружби, 25Б (відповідальна особа – Швидка О.П.).

Сільський голова Ю.І.Слюнько


Аналіз регуляторного впливу проекту рішення «Про затвердження тарифів на послуги водопостачання на території сільської ради»

Розрахунок тарифу на водопостачання по СТОВ «Десна»

Проект рішення "Про затвердження тарифів на послуги водопостачання на території сільської ради"

Приватне підприємство “ Джерело Ф” повідомляє про погодження  тарифів з послуги водопостачання

       Приватне підприємство “ Джерело Ф” повідомляє про погодження  тарифів з послуги водопостачання згідно Рішення  виконавчого комітету Хмільницької сільської  ради  від  30 жовтня 2020 року   № 76  “ Про  затвердження  тарифів на послуги водопостачання, що надаються населенню на території Хмільницької сільської ради по с.Роїще Чернігівського району”.

19:31 30.10.2020

Повідомлення про намір введення тарифів на послуги централізованого водопостачання по селу Роїще Чернігівського району, що надаються Приватним підприємством "Джерело Ф"

Повідомлення про намір введення тарифів на послуги централізованого  водопостачання  по селу Роїще Чернігівського району, що надаються Приватним підприємством "Джерело Ф"

15:02 23.10.2020

Повідомлення про оприлюднення проекту рішення Хмільницької сільської ради Чернігівського району Чернігівської області «Про місцеві податки та збори на 2021 рік» та аналізу його регуляторного впливу.

Повідомлення про оприлюднення проекту рішення  Хмільницької сільської  ради Чернігівського району Чернігівської області «Про встановлення ставок місцевих податків та зборів на території Хмільницької сільської об"єднаної територіальної громади Чернігівського району Чернігівської області на 2021 рік»  та аналізу його регуляторного впливу. 

08:09 30.05.2020


Розробка веб-сайтів для органів місцевого самоврядування
Пропонуємо веб-платформи по створенню власного веб-сайту державним органам влади, органам місцевого самоврядування та державним установам
Gromada.org.ua, Starostat.org.ua, Rayrada.org.ua, Rda.org.ua, Osv.org.ua