Згідно Закону України 3651-д орган місцевого самоврядування «Хмільницька громада» (код ЄДРПОУ: 04412030) був реорганізований і увійшов до складу Новобілоуської громади

Для можливості відновлення сайту дзвоніть за телефонами: (0432) 55-43-69 - Метастудія (Вінниця)
Starostat.org.ua - розробка веб-сайтів для старостинських округів ОТГ України
A A A K K K
для людей із порушенням зору
Хмільницька громада
припинила діяльність, увійшла до складу Новобілоуської громади

К А Р А Н Т И Н !

Дата: 02.12.2020 06:38
Кількість переглядів: 209

К А Р А Н Т И Н !

У зв’язку з погіршенням епідемічної ситуації щодо захворювання на COVID -19 на території Чернігівської області, Чернігівський РВ УДМС України в Чернігівській області  переходить на окремий графік надання адміністративних послуг.

З 20.10.2020 року отримати адміністративну послугу можна буде у підрозділі з 09.00 до 13.00 за умов дотримання рекомендацій МОЗ  (перебування у приміщенні однієї особи на 10 кв. м, а також наявності у відвідувачів захисної маски та відсутності ознак респіраторних захворювань).

Консультацію з питань діяльності підрозділу можна отримати за номером телефону 3-10-39.

 

Наразі в Чернігівському РВ УДМС України в Чернігівській області тимчасово призупинено роботу електронного сервісу « Електронна черга».

Також нагадуємо, що відповідно до пункту 4 розділу 11 « Прикінцеві положення» Закону України від 17.03.2020 № 530-1Х « Про внесення змін до деяких законодавчих актів України, спрямованих запобіганню виникненню і поширенню корона вірусної хвороби (COVID)-19» встановлено, що оформлення документів, що посвідчують особу, підтверджують громадянство України чи спеціальний статус особи, у період дії карантину здійснюється за місцем звернення особи, тобто звернутись можна до інших підрозділів ДМС за вказаним вище графіком роботи.

Прохання до всіх відвідувачів звертатися лише за крайньої необхідності, щоб не наражати на безпеку себе та оточуючих.

 

Дякуємо за розуміння!


« повернутися


Розробка веб-сайтів для органів місцевого самоврядування
Пропонуємо веб-платформи по створенню власного веб-сайту державним органам влади, органам місцевого самоврядування та державним установам
Gromada.org.ua, Starostat.org.ua, Rayrada.org.ua, Rda.org.ua, Osv.org.ua